J alarm Praha - VINCODE - způsob objednání na kódování oken VIN + CZ
J-alarm     Praha      mobil: 602 316 029       dílna: Na lánech 41, Praha 4 - Michle           mapa Prahy alarm 017 DPS
domů llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll-zpět na VINCODE -llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll e-mail
vin kód VINCODE - způsob objednání


Než se na kódování oken objednáte:

- Zkontrolujte prosím, zda VIN kód vyražený na karoserii Vašeho automobilu souhlasí s doklady.

- Podívejte se, zda některá okna nejsou vážně poškozena (praskliny).

- Zamyslete se, kolik oken budete chtít opatřit VIN kódem navíc (standartně 6 = 4 boční + čelní + zadní). Platí, čím více, tím lépe, ale všeho s mírou. Můžeme provést navíc kódování na "trojůhelníková" okna, boční zadní okna vozů combi, střešní okna a na "okna v okně" - u některých dodávek.

- Promyslete, zda budete chtít za vlastním VIN kódem i znaky "CZ". Za znaky CZ se nepřiplácí. Jednoznačně doporučujeme!Objednání:

- Doporučujeme pouze telefonicky - jen tak lze okamžitě domluvit vhodný termín pro obě strany. První kódování oken objednáváme nejdříve na 07:00 hod, poslední nejpozději na 18:00 hod. Kódování oken se snažíme objenávat na Út a Čt (jako další práce "na počkání"), i když to není pravidlem. Ostatní dny věnujeme "celodenním" pracem (montáže autoalarmů, GSM alarmů, pagerů ...).

- Při objednávání po Vás nevyžadujeme sdělení VIN kódu Vašeho vozidla.Po příjezdu do naší dílny:

- Mějte při ruce osvědčení technického průkazu OTP, neboli "malý techničák", pokud ho právě nemáte, pak předložte "velký" technický průkaz, kupní smlouvu, atd.

- Velice oceníme, pokud budete znát umístění VIN na Vašem vozidle (vyražený VIN kód do plechu - né VIN na samolepce na palubní desce či na jiném místě!), zvláště u terénních automobilů s rámem, některých vozů Renault a jiných.

- Sdělte prosím zda budete v budoucnu dávat na okna fólie, domluvíme se o způsobu vylepení výstražné samolepky VINCODE (lepí se zevnitř, většinou na obě zadní okna).